PODZIĘKOWANIA ZA ZBIÓRKĘ DARÓW DLA DOMU DZIECI W PĘCHERACH

Kiedy zbliżają się Święta Bożego Narodzenia stajemy się sobie bliżsi, ofiarujemy dobre słowo, ciepło i serce. Dlatego Szkolny Klub Wolontariatu w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Otrębusach zorganizował akcję zbiórki darów dla dzieci z Domu Dziecka w Pęcherach. Świątecznymi podarunkami obdarowano około 60 dzieci. Wśród zakupionych podarunków były zabawki, słodycze, gry edukacyjne, przybory szkolne i higieniczne, środki czystości, jak również sprzęt i akcesoria potrzebne do codziennego użytku. Akcja przerosła nasze oczekiwania, po brzegi wypełnione samochody odjechały spod naszej szkoły. To znak i dowód na to, że idea niesienia pomocy drugiemu człowiekowi jest bliska naszym uczniom. Na miejscu zostaliśmy bardzo miło i ciepło przyjęci przez obdarowanych. Dzieci szczęśliwe! Czegóż chcieć więcej!

Dzieci z Domu Dziecka w Pęcherach oraz Szkolny Wolontariat składają serdeczne podziękowania Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu Uczniom, Rodzicom, Wychowawcom za wielki odzew i za to, że otworzyli swoje serce i wzięli udział w organizowanej zbiórce.

Galeria zdjęć ze zbiórki darów w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Otrębusach