Category Archives: Nieskategoryzowane

Dzień Mamy

26 maja to wyjątkowy dzień. W tym roku nieco inaczej, ale jakże kreatywnie uczciła go nasza zeróweczka. Wszystkim mamom ślemy życzenia i uściski, a efekty prac Op B możemy obejrzeć tutaj: https://view.genial.ly/5ebbf1c52d0fc40d913fc89b/presentation-kochana-mamusiu?fbclid=IwAR1VVCTASkc3XsXdSJ1Tkzxi-UQ7IqZpeUYjk2BB0jU76S62OxLhfWgHf-Y

Podziękowania klasy 2B

 Klasa 2B postanowiła włączyć się w podziękowania medykom w tym trudnym czasie. Oto efekt naszej pracy. Zapraszamy do oglądania.

Rodzeństwo na warsztat

Dzień dobry,

przygotowaliśmy dla rodziców ofertę warsztatu podnoszącego kompetencje wychowawcze pt. „Rodzeństwo na warsztat”.  Oto plakat z informacją o planowanym wydarzeniu ze szczegółowymi informacjami.

Pozdrawiam serdecznie

Olga Jastrzębska

Prezentacja klasy IB SP Otrębusy

Zachęcam do obejrzenia prezentacji utworzonej przez uczniów klasy Ib Szkoły Podstawowej w Otrębusach poświęconej służbie zdrowia walczącej z koronawirusem.
Poniżej link do prezentacji.
Pozdrawiam
Izabela Kończak

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych Pruszków

Dzień dobry,

w związku z otrzymaną informacją o problemie wynikającym z braku możliwości załączenia linku z ofertą edukacyjną  Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych , który został przesłany do Państwa w dniu 15.05.2020r. ponownie przesyłamy link:

https://drive.google.com/file/d/1HryxiS8spd5I-iGd9AsfcKfhK73RPt8i/view?fbclid=IwAR0QUQqPISY-KTvVfUXhSTgebKZ3J3FIQhcHlgtt2acYyfuu1LL7SVpQnns

Z poważaniem

Łukasz Borkowski

Dyrektor ZSOiS w Pruszkowie

Podkowinski LO

Szanowni Państwo,

Jako, że wszystko jest teraz online proponuje  webinarium z Dnia Otwartego w Podkowia​ńskim Liceum Ogóln​okształcącym online poniżej (TUTAJ) lub link

DZIEŃ OTWARTY w PLO60 WEBINAR⤵️

DZIEŃ OTWARTY w PLO60 WEBINAR⤵️

Opublikowany przez Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60 Piątek, 17 kwietnia 2020

Przekazuje adresu strony, na której znajdują się informacje o rekrutacji (TUTAJ)

https://sites.google.com/view/plo60rekrutacja/rekrutacja 

Mimo zawieszenia zajęć szkolnych, dokumenty (wypełnione podanie) można przesyłać drogą elektroniczną poprzez wysłanie skanu lub zdjęcia wypełnionego formularza na adres specjalnie uruchomionej skrzynki mailowej  rekrutacja@wiewiory.edu.pl (TUTAJ) Formularze dostępne są na stronie (TUTAJ).

 Podkowinskie LO

W przypadku pytań przekazuje numer telefonu  608676426 do Pana Pawła Włoczewski wicedyrektora Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące lub numer do sekretariatu: 48 607 817 668

Z wyrazami szacunku
Paweł Włoczewski
wicedyrektor
Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60

Uczniowie XXVII LO w Warszawie

Drodzy Uczniowie,
 
Jesteśmy uczniami XXVII LO im. T. Czackiego w Warszawie i realizujemy projekt społeczny dotyczący zarządzania czasem, w ramach programu „Zwolnionych z Teorii”.
W obecnej sytuacji, organizowanie swojego czasu i swoich zadań stało się zagadnieniem  szczególnie ważnym. Zwłaszcza dla uczniów, którzy muszą poradzić sobie z odpowiednim uporządkowaniem materiałów i zadań otrzymywanych od nauczycieli oraz związaną z nimi pracą. 
Przesyłamy Wam w linku krótki film przygotowany przez uczniów, o tym jak sobie radzić z uporządkowaniem dnia i zadaniami, które kierują do Was nauczyciele. Proponując obejrzenie tego krótkiego filmu, mam nadzieję, że pomoże on Wam w lepszym zaplanowaniu zadań, które macie do wykonania każdego dnia. 
 
Link do filmu:
Bardzo nam zależy, aby film dotarł do jak największej liczby uczniów.
Z poważaniem
Zofia Karasek, Aleksandra Filip i Tomasz Filip

Akcja reanimacja

W kregu mam

 

 

Prawidłowo zakładane rękawiczki

Prosimy obejrzeć plakat jak należy prawidłowo zakładać i zdejmować rękawiczki ochronne w dobie zagrożenia koronawirusem na świecie.