Nauczyciele

Nauczyciele 2023/2024

 

PRZEDMIOT NAUCZYCIEL
Dyrektor
Sebastian Kończak
Z-ca dyrektora Dorota Bergier
Z-ca dyrektora Izabela Kordos
Biblioteka Anna Majtyka, Emilia Gawin
Biologia Agnieszka Grzeszczakowska
Chemia Iza Janczewska,  Agnieszka Grzeszczakowska
Doradztwo zawodowe Arkadiusz Grudziński, Łaszczewska Beata
Edukacja wczesnoszkolna Barszcz Agnieszka, Jarecka Marta, Kończak Izabela, Markowska Katarzyna, Nalej Magdalena, Nazarczuk Joanna, Hagowska-Słowik Paulina, Pierzak Joanna, Połodziuk Karolina, Sujka Urszula, Zjawińska Irena
Edukacja wczesnoszkolna (OP) Kaczorowska Elżbieta, Ślesińska Hanna, Anna Stańska
Edukacja dla bezpieczeństwa Arkadiusz Leszkiewicz, Arkadiusz Grudziński
Etyka Łaszczewska Beata, Promiński Piotr
Fizyka Marta Ściechowska
Geografia  Jolanta Sikorska-Lis, Firlej Joanna
Historia Agata Grzegorek, Arkadiusz Grudziński
Informatyka Arkadiusz Młyński, Mirosław Cieciuch
Język angielski

Kowalska Arleta, Pietras Beata, Kulesza Marzena, Chmielewski Sebastian

Język niemiecki

Agnieszka Sekulska, Agnieszka Kozłowska-Mis

Język polski Michał Haber, Justyna Jakubiuk, Justyna Tomalak, Agata Watemborska, Mirosława Wilińska, Dorota Bergier
Logopedia Agnieszka Kidzińska, Diana Macioch, Ewa Ulicka
Matematyka Ewa Balwin,  Joanna Czupryniak, Inna Kolomyi, Ilona Mazurkiewicz , Ewa Wąs
Muzyka Jadwiga Małecka
Nauczyciel współorganizujący kształcenie Izabela Kordos, Beata Baszko, Jolanta Bluszcz, Alicja Borkowska, Dominika Cibicka, Dorota Gajlewicz, Agnieszka Łuczak, Anna Niewęgłowska, Barbara Oleksiak, Beata Przybylska, Nina Rudnik, Dagmara Wasilewska
Pedagog szkolny Larysa Kotowska-Chudzik, Grzegorz Ozorowski, Halina Sacha, Katarzyna Gradkowska
Plastyka Barbara Małecka
Przyroda Lidia Jakubiuk
Psycholog Aneta Latoszek, Agnieszka Obsznajczyk-Caban, Małgorzata Podlacha
Reedukacja Iwona Dymowska, Anna Mierzejewska
Religia ks. Grzegorz Perzyna, Magdalena Wiśniewska, s. Danuta Linek
Świetlica Małgorzata Wojdyr, Agata Chmilowska,  Katarzyna Jankowska-Gorzelak,   Aleksandra Krzyżewska, Klara Myszkowska-Nosecka, Katarzyna Szewczyk, Anna Urbańczyk
 Technika Paweł Pionke, Mirosław Cieciuch
Terapia pedagogiczna Iwona Dymowska
Wiedza o społeczeństwie Anna Majtyka
Wychowanie do życia w rodzinie Agnieszka Grzeszczakowska
Wychowanie fizyczne  Arkadiusz Leszkiewicz, Anna Masór, Sebastian Kończak, Albert Białkowski,