Warsztaty muzyczne z programu „Klucze do wiedzy”

Dnia 26 maja 2023r w naszej szkole odbyły się warsztaty muzyczne w ramach programu „Klucze do wiedzy”. Warsztaty poprowadził p. Piotr Kaja;

Piotr Kaja – nauczyciel muzyki i rytmiki, kompozytor, aranżer i muzyk, edukator/trener prowadzący od 1993 roku warsztaty metodyczne dla nauczycieli. Uczestnik międzynarodowych projektów edukacyjnych.

Autor i współautor ponad stu publikacji książkowych, m.in. podręczników szkolnych, śpiewników, przewodników metodycznych, opracowań metodycznych w formie książek i ćwiczeń oraz opracowań muzycznych wydanych m.in. na kasetach magnetofonowych, płytach kompaktowych i multimedialnych CDROM-ach. Ponadto autor licznych artykułów metodycznych, naukowych i popularnonaukowych, programów nauczania muzyki oraz programów wychowania przedszkolnego. Projektant gier i aplikacji edukacyjnych.

Celem warsztatów było zainteresowanie dzieci i młodzieży muzyką, zainspirowanie uczniów rolą muzyki w życiu codziennym i jej ważnym elementem w rozwoju każdego człowieka, zarówno małego jaki dużego.

Na warsztatach czas płyną nieubłagalnie, ponieważ wszyscy się świetnie bawiliśmy .  Mam nadzieję, że uda nam się to kiedyś powtórzyć.

Zapraszam do galerii na namiastkę tego czego doświadczyliśmy.

Pozdrawiam

Izabela Kończak