Archiwa kategorii: Komunikaty

Wyniki egzaminu ośmioklasisty

Szanowni Państwo.

Odbiór wyników i zaświadczeń egzaminu ósmoklasisty w wersji papierowej odbędzie się w dniu:
– 31 lipca 2020 roku (piątek) w godzinach 14:30-16:00
– Poniedziałek 03.08.20 w godzinach 9-16
na terenie szkoły z zachowaniem reżimu sanitarnego (dezynfekcja rąk, maseczki zakrywające usta i nos, rękawiczki jednorazowe). Oryginały zaświadczeń z  dodatkowymi kopiami potwierdzonymi za zgodność z oryginałem będą wydawane absolwentom naszej szkoły w sekretariacie szkoły.
Informujemy, że 31 lipca 2020 roku od godziny 10:00 dostępne będą indywidualne wyniki egzaminów ósmoklasisty (w formacie elektronicznym).

Kody i loginy dla poszczególnych absolwentów zostały wysłane pocztą elektroniczną na adresy rodzica/opiekuna,ucznia, które znajdowały się w dzienniku elektronicznym Librus.

Pozdrawiam

Kończak Sebastian
Dyrektor Szkoły

Barszcz Sosnowskiego

Barszcz Sosnowskiego to groźna dla ludzi roślina. Jest ona niebezpieczna szczególnie dla alergików. Sprawdź, jakie objawy wywołuje i jak ją rozpoznać. Barszcz Sosnowskiego latem szczególnie niebezpieczny.
Barszcz Sosnowskiego to popularna roślina, która rośnie w wielu miejscach,
szczególnie we wschodniej części Polski.
Tutaj znajduje się link do poczytania dla rodziców, ale nie tylko. 💡

Zachęcamy do lektury.

 

Certyfikat dla szkoły

Z radością informujemy, że Nasza Szkoła zdobyła

Certyfikat Szkoły Przyjaznej Uczniom z Dysleksją z Wyróżnieniem

kończący dwuletni projekt

Szkoły Przyjaznej Uczniom z Dysleksją

 

Monika Rawska
Iwona Dymowska

Procedury egzaminacyjne

Szanowni Państwo

Informacja o procedurach egzaminacyjnych obowiązujących w Szkole Podstawowej im. Włodzimierza Puchalskiego podczas egzaminów ósmoklasisty w dniach 16-18 czerwca 2020 r.

Dziękuje za współpracę

Pozdrawiam
Kończak Sebastian
Dyrektor Szkoły

Wytyczne egzamin ósmoklasisty- informacje przed egzaminem

Warsztaty rodzicielskie

Szanowni Państwo,

przygotowaliśmy ofertę warsztatu podnoszącego kompetencje rodzicielskie. Oto umieszczony na stronie Szkoły plakat dotyczący planowanego wydarzenia.

Plakat wraz ze szczegółowymi informacjami dołączam w pliku.

Ślicznie dziękuję

Pozdrawiam

Olga Jastrzębska
Dział Wspierania Rodziny
ŚOPS w Brwinowie
tel. 533 305 495

Załączniki:

Warsztaty wychowawcze

Dzień dobry,

przygotowaliśmy dla rodziców ofertę warsztatu podnoszącego kompetencje wychowawcze pt. „Co zrobić by lekcje odrobić – czyli o motywowaniu dziecka do nauki”. Dołączam plakat ze szczegółowymi informacjami.

Pozdrawiam serdecznie

Olga Jastrzębska

Co zrobić by lekcje odrobić

Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów kl. 1-3 i oddziału przedszkolnego

Dzień dobry

Szanowni Państwo

W nawiązaniu do komunikatu Ministra Edukacji Narodowej z 13.05.2020, informujemy, że od 25 maja br. w naszej szkole rozpoczynają się zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów kl. 1-3 i oddziału przedszkolnego.Z racji tego przesyłam
PROCEDURy BEZPIECZEŃSTWA I ZASADY FUNKCJONOWANIA Szkoły W OTRĘBUSACH W CZASIE TRWANIA STANU EPIDEMII, DOTYCZĄCA ZAPOBIEGANIA I PRZECIWDZIAŁANIA COVID – 19
Najważniejsze informacje z procedur:

Wojskowe Liceum Informatyczne

Szanowni Państwo,

miło mi poinformować Państwa, że w roku szkolnym 2020/2021 w Wojskowym Ogólnokształcącym Liceum Informatycznym (WOLI) w Warszawie rozpocznie naukę kolejnych 50 uczniów w klasach pierwszych. Kandydatami do naszego Liceum mogą być absolwenci 8-letnich szkół podstawowych, którzy wykazują predyspozycje z obszaru przedmiotów ścisłych.

Zwracam się z uprzejmą prośbą o zapoznanie się z załącznikami do niniejszej wiadomości: List do Dyrektora oraz folder WOLI.

List do Dyrektorów szkół 2020
WOLI_folder

Jednocześnie proszę o rozpropagowanie informacji o WOLI wśród tegorocznych absolwentów Państwa Szkoły.

Z wyrazami szacunku
Ewa Kacprzyk
____________________________
Dyrektor
Wojskowego Ogólnokształcącego Liceum Informatycznego
ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 25A
00 – 908 Warszawa
tel. 261 839 511
e-mail: sekretariat.woli@wat.edu.pl

 

Otwarcie przedszkoli

Szanowni Państwo
Po  spotkaniu dyrektorów szkół i przedszkoli z terenu naszej Gminy z Panem Burmistrzem, w czasie którego rozmawialiśmy na temat możliwości otwarcia naszych placówek na potrzeby zajęć opiekuńczych dla dzieci przedszkolnych.
W związku z wymogami bezpieczeństwa, jakie każda placówka będzie musiała spełnić, nie zdążymy tego zrobić wcześniej niż 25 maja. Decyzją Burmistrza Gminy Brwinów zajęcia w szkołach w dniach 06-24.05.20 r. zostają zawieszone. Jednocześnie informuję iż nadal będzie kontynuowane nauczanie zdalne. Zgodnie ze wskazaniami Ministerstwa Edukacji Narodowej, zajęcia organizowane od 25 maja będą zajęciami opiekuńczo-wychowawczymi. Wobec tego, jeśli jesteście Państwo zainteresowani,  proszę o przesłanie drogą mailową szkola@otrebusy.edu.pl załączonej ankiety odnośnie chęci skorzystania z miejsca w przedszkolu lub oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej w nieprzekraczalnym terminie do dnia 13 maja br. (środa) włącznie. 

POSTĘPOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO NA ROK SZKOLNY 2020/2021

POSTĘPOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Informujemy, że od dnia 4.05.2020r. do dnia 15.06.2020r. do godz. 16.00 zgodnie z harmonogramem czynności rekrutacyjnych do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych jest prowadzone postępowanie uzupełniające.

Wniosek i załącznik są do pobrania na stronie szkoły w zakładce „Rekrutacja do OP i kl. I SP

Wypełnione dokumenty wraz z załącznikami należy przesłać drogą elektroniczną (skan lub zdjęcie) na adres szkola@otrebusy.edu.pl lub fax 227585817