Prośba o pomoc

Szanowni Państwo,
jeden z uczniów z naszej szkoły – Oskar Korycki jest ciężko chory. Tego lata zdiagnozowano u niego złośliwego raka mózgu. Zarówno Oskar, jak jego rodzina (Mama i brat) – potrzebują wsparcia w walce z tą chorobą.
Na portalu www.charytatywni.allegro.pl został uruchomiony cel – wspierający go w tej walce:
Każdy może wystawić aukcje w ramach tego celu. Cały dochód z aukcji trafi na subkonto Oskara (w Fundacji Lepszy start). To jest ten sam portal, w ramach którego funkcjonują aukcje WOŚP każdego roku. Kwoty uzyskane na licytacjach trafią do Oskara, a koszty przesyłki do wystawiającego, aby mógł spokojnie przedmiot wysłać.
Każdy z nas ma w domu jakieś przedmioty już zbędne, a dla innych przydatne. Zachęcam do wsparcia. Nie trzeba mówić, że w tym przypadku liczy się czas…
Zatem Otrębuska Drużyno – ruszamy do boju z Rycerzem Oskarem!!!
Można też dokonać bezpośredniej darowizny na Fundację (taka darowizna podlega odliczeniu w PIT rocznym):

Fundacja Lepszy Start
ul. Natalińska 5A