Ruszyło głosowanie w Programie

Dzieciom
Drodzy rodzice, sympatycy i wszyscy, którzy mają na uwadze dobro klubów sportowych. Od teraz można i trzeba głosować na UKS Otrębusy, który przystąpił do programu SPORTBONUS DZIECIOM pod od patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Sportbonus Dzieciom to największa akcja społeczna w historii polskiego sportu. Jej celem jest wspieranie Klubów w szkoleniu dzieci i młodzieży.

Bezpośredni link do głosowania:
https://www.sportbonus.pl/klub/uks_otrebusy-389

Za oddane głosy na nasz Uczniowski Klub Sportowy Otrębusy
Serdecznie Dziękujemy                                                                                                                                                                     Kończak Sebastian


Zapraszamy wszystkich do oddania swojego głosu. To nic nie kosztuje trzeba się tylko zalogować i oddać głos na klub a dzięki temu dzieciaki trenujące w naszym klubie mogą wiele zyskać!
Zachęcajcie też do głosowania znajomych i przyjaciół im więcej nas tym lepiej. Głosowanie trwa do końca roku wówczas zostanie ogłoszona lista zwycięzców.
Projekt daje niepowtarzalną szansę pozyskania dodatkowych środków finansowych dla Klubu.

Regulamin Konkursu na stronie :
https://www.sportbonus.pl/regulamin

Za oddane głosy na nasz Uczniowski Klub Sportowy Otrębusy
Serdecznie Dziękujemy                                                                                                                                                                     Kończak Sebastian