Otrębuski Mityng Lekkoatletyczny

W dniu 30 września odbył się I  Otrębuski Mityng Lekkoatletyczny dla dzieci zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „1” Otrębusy.Zawody odbyły się na obiektach sportowych przy ul. Żwirowej 16 w Brwinowie. W zawodach uczestniczyli dzieci z roczników od 2004 do 2009 i młodsi. Konkurencje sportowe przygotowane przez organizatorów to : bieg na 60 m. , 300 m. , 600 m. i 1000 m., natomiast w  konkurencjach  technicznych zmierzyliśmy się ze skokiem w dal , skokiem wzwyż , rzutem  piłeczką palantową oraz w pchnięciu kulą. Wysiłek i trud włożony w rywalizację nagrodzony został pamiątkowym medalem. Dodatkowo organizatorzy przygotowali dla oczekujących na swoje konkurencje animacje  z gier świata , gdzie dzieci mogły zapoznać się  z  grą w sufelborda , spróbować swych sił w golfa oraz sprawdzić  celność w kręglach. A i pogoda dopisała to zabawa była przednia. Relacje filmową przygotowaną przez Grodzisk Sport News można obejrzeć klikając w poniższy link . Zdjęcia i wyniki z zawodów wkrótce. Podziękowania dla rodziców, którzy włączyli się w przygotowanie tego Mityngu.