Konsultacje

Godziny Konsultacji
Nazwisko i imię dzień godzina sala
Balwin Ewa środa 9.40-10.40 pokój naucz.
Barszcz Agnieszka poniedziałek 13.20-14.20 pokój naucz.
Baszko Beata wtorek 13.20-14.20 pokój naucz.
Borkowska Alicja wtorek 7.45-8.45 pokój naucz.
Borowska Sylwia czwartek co drugi tydzień s.73 (gab. log.)
Chmielewski Sebastian środa 14:25-15:10 s.2/s.19
Dymowska Iwona czwartek 7.00-8.00 pokój naucz.
Gajlewicz Dorota czwartek 12.20-13.20 pokój naucz.
Gawin Emilia środa 7.30-8.00 pokój naucz.
Grudziński Arkadiusz poniedziałek 11.35-12.35 pokój naucz.
Grzegorek Agata piątek 8:45-9:45 pokój naucz.
Grzeszczakowska Agnieszka wtorek 7.00-8.00 s.19 gimn.
Haber Michał piątek 13:00-14:00 pokój naucz.
Hagowska – Słowik Paulina czwartek 11.35-12.35 pokój naucz.
Janczewska Iza poniedziałek 14.25-15.25 pokój naucz.
Jankowska-Gorzelak Katarzyna czwartek

piątek

11:30-12:00

11:00-11:30

pokój naucz.
Jastrzębska – Gzara Natalia piątek 7.50-8.50 pokój naucz.
Jarecka poniedziałek 13.20-14.20 biblioteka
Jusińska Alicja piątek 13:20-14:20 pokój naucz.
Kaczorowska Elżbieta piątek 8:45-9:45 pokój naucz.
Kolomyi Inna środa 8.35-9.35 pokój naucz.
Kończak Izabela czwartek 15.10-16.10 s.59
Kotowska- Chudzik  Larysa wtorek 15.30-16.30 s.18 gimn.
Kowalska Arleta środa 10.30-11.30 s.17 gimn.
Kuśmierczyk – nauczyciel Piotr wtorek 12.00-13.00 pokój naucz.
Leszkiewicz Arkadiusz wtorek 14.20-15.20 pokój naucz.
Linek s. Danuta środa 12.30-13.30 pokój naucz.
Łaszczewska Beata wtorek 7.30 – 8.00 pokój naucz.
Łodygowska Joanna środa 11.00-12.00 pokój naucz.
Łokietek Monika piątek 15.15-16.15 pokój naucz.
Łuczak Agnieszka wtorek 10.25-11.25 pokój naucz.
Majtyka Anna czwartek 7.00-8.00 biblioteka `
Małecka Barbara poniedziałek 16.00-17.00 s.nr.4 klubik
Małecka Jadwiga poniedziałek 7.50-8.50 pokój naucz.
Markowska Krystyna poniedziałek piątek 7.45-8.15  7.30-8.00 pokój naucz.
Mazurkiewicz Ilona środa    piątek 10.35-11.05 7.25-7.55 s.28 SP
Mikiciuk Ignacy poniedziałek 14.20-15.20 pokój naucz.
Młyński Arkadiusz piątek 7.50-8.50 pokój naucz.
Nalej Magdalena piątek 15.15-16.15 pokój SP
Nazarczuk Joanna wtorek piątek 11.00-11.30  12.00-12.30 s.62 SP
Niewęgłowska Anna poniedziałek 8.20-8.50
16.10-16.40
pokój naucz.
Oleksiak Barbara piątek 7.50-8.50 pokój naucz.
Orankiewicz Patrycja wtorek 11.00-12.00 pokój naucz.
Perzyna ks. Grzegorz poniedziałek 14.25-15.25 pokój naucz.
Pierzak Joanna poniedziałek 11.30-12.30 s.23
Pietras Beata poniedziałek 14.20-15.20 pokój naucz.
Podlacha Małgorzata poniedziałek 16.30-17.30 s.18 gimn.
Przybylska Beata środa 11.20-12.20 s.6 SP
Rodowald Olaf wtorek 11.20-11.50 pokój naucz.
Rokicka Karolina wtorek 11.35-12.35 pokój naucz.
Rudnik Nina piątek 11.35-12.35 pokój naucz.
Sekulska Agnieszka poniedziałek 14.25-15.25 s.2 gimn.
Sikorska – Lis Jolanta czwartek 15.10-15.49 pokój naucz.
Stańska Anna wtorek czwartek 13.30-14.00 13.00-13.30 odz.przedszk.A
Sujka Urszula poniedziałek 16.00-17.00 s. 63
Szewczyk Katarzyna środa 11.00-12.00 s. 10
Ściechowska Marta czwartek 12:20-13:20 pokój naucz.
Ślesińska Hanna wt./czw. 13.00-13.30 odz.przedszk.B
Bella Tateshvic środa 14:20-15:20 pokój naucz.
Tomalak Justyna piątek 7.50-8.50 pokój naucz.
Ulicka Ewa środa 7.00-8.00 s.73(gab.log)
Wasilewska Dagmara śr./czw. 7.30-8.00 pokój naucz.
Watemborska Agata poniedziałek piątek 12.20-12.50  12.20-12.50 pokój naucz.
Wąs Ewa piatek 12.20-13.20 pokój naucz.
Wilińska Mirosława poniedziałek 8.30-9.30 pokój naucz.
Wiśniewska Magdalena poniedziałek 1`5.10-16.10 pokój naucz.
Wojdyr Małgorzata poniedziałek 12.00-13.00 s. 56
Zjawińska Irena czwartek 16.00-17.00 pokój naucz.