Stypendyści Gminy Brwinów

Wśród 27 osób, które  otrzymało stypendia gminy Brwinów – czwórka z nich to obecni uczniowie naszej szkoły, natomiast szóstka kolejna to nasi absolwenci lub byli uczniowie , którzy rozwijają swe talenty . Nagrodzeni mogą pochwalić się osiągnięciami  sportowymi i edukacyjnymi. Stypendia Gminy Brwinów przyznawane są w każdym roku szkolnym.  Nasi Uczniowie:  Fijak Julia , Torchalska Helena, Walas Julian, Haber Emilian

Nasi Uczniowie:

Fijak Julia –  otrzymała stypendium za osiągnięcia sportowe m.in. za zajęcie III miejsca w Międzynarodowych Zawodach Lekkoatletycznych w skoku w dal w Siedlcach, za zajęcie I miejsca w finale Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym czwórboju lekkoatletycznym w Pruszkowie.

Torchalska Helena – otrzymała stypendium za osiągnięcia sportowe m.in. za zajęcie I miejsca w finale Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym czwórboju lekkoatletycznym w Pruszkowie.

Walas Julian – otrzymał stypendium za osiągnięcia sportowe m.in. za zajęcie I miejsca w biegu na 300 m w Międzynarodowych Zawodach Lekkoatletycznych w Siedlcach oraz za zajęcie I miejsca w reprezentacji Polski w Pucharze Międzynarodowym w Czwartkach Lekkoatletycznych w Łowiczu.

Haber Emilian – uczeń Szkoły Podstawowej w Otrębusach, otrzymuje stypendium za osiągnięcia sportowe m.in. za zajęcie I miejsca w Międzynarodowych Zawodach Lekkoatletycznych w skoku wzwyż w Siedlcach, za zajęcie III miejsca w skoku wzwyż w Mistrzostwach Polski Dzieci w Finale Ogólnopolskim Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi.

Nasi absolwenci lub byli uczniowie , którzy rozwijają swoje talenty:

Fijak Zuzanna – uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Pruszkowie, otrzymuje stypendium za osiągnięcia sportowe m.in. zajęcie II miejsca w skoku w dal na Ogólnopolskim Mitingu Lekkoatletycznym w Piasecznie, za zajęcie I miejsca w biegu na 100 m przez płotki na Mistrzostwach Mazowsza Juniorów, jest zawodniczką zaplecza kadry narodowej juniorów.

Soboński Daniel – uczeń XIV Liceum Ogólnokształcącego im. S. Staszica w Warszawie, otrzymuje stypendium za osiągnięcia edukacyjne m.in. za zdobycie tytułu laureata w Wojewódzkim Przedmiotowym Konkursie Informatycznym LOGIA18 organizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz za zdobycie tytułu laureata w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym organizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
Sobońska Lidia – uczennica XIV Liceum Ogólnokształcącego im. S. Staszica w Warszawie, otrzymuje stypendium za osiągnięcia edukacyjne m.in. za zdobycie tytułu finalisty w Olimpiadzie Lingwistyki Matematycznej organizowanej przez Komitet Główny Olimpiady Lingwistyki Matematycznej we Wrocławiu.
Soboński Robert – uczeń Szkoły Podstawowej nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej w Warszawie, otrzymuje stypendium za osiągnięcia edukacyjne m.in. za zdobycie tytułu laureata w Wojewódzkim Przedmiotowym Konkursie Informatycznym miniLOGIA16 organizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty, za zdobycie tytułu laureata w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym organizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświat oraz za zdobycie III miejsca w finale XV Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych organizowanych przez Politechnikę Wrocławską.
Szczurek Adela – uczennica Szkoły Podstawowej nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej w Warszawie, otrzymuje stypendium za osiągnięcia edukacyjne m.in. za zdobycie tytułu laureata w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym organizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
Szczurek Łukasz – uczeń XIV Liceum Ogólnokształcącego im. S. Staszica w Warszawie, otrzymuje stypendium za osiągnięcia edukacyjne m.in. za zdobycie tytułu laureata w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym organizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Dodatkowe informacje:

SEKRETARIAT SZKOŁY
Czynny: od poniedziałku do czwartku w godz. 8.15 – 15.00 Sprawy uczniowskie – na długiej przerwie 11.50 – 12.35 Piątek – sekretariat nieczynny (dzień wewnętrzny)

DZWONKI

Lekcja Godzina
1.  8.00 -  8.45 2.  8.55 -  9.40 3.  9.50 - 10.35 4. 10.45 - 11.30 ( 1 przerwa obiadowa) 5. 11.50 - 12.35 ( 2 przerwa obiadowa) 6. 12.55 - 13.40 7. 13.50 - 14.35 8. 14.45 - 15.30 9. 15.40 - 16.25